RİZE ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

"Şehrimiz Rize" Çevrimiçi Bilgi YarışmasıÖğrencilerimizin yaşadıkları şehrin kültürel değerlerini tanıması, tarih içerisinde şehrin değişim, dönüşüm ve sürekliliğini algılayıp kültürel mirasın korunması ve yaşatılmasını fark etmesi, yaşadığı döneme belirli bir tarih bilinciyle bakabilmesi; yaşadığı şehrin üretim, sanat ve coğrafi kapasitesini keşfetmesi, ülkesini tanıması ve kadim medeniyetlerle bağlantısını kurması amacıyla  Müdürlüğümüzce hazırlanan"Şehrimiz Rize" kitabı bu yıl 5 ve 6. sınıflarımıza dağıtılıp okutulmuştur.

2 Mart Rize'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıldönümü münasebetiyle bizde "Şehrimiz Rize" kitabının ders olarak okutulduğu 5 ve 6. sınıf öğrencilerinin katılabileceği çevrimiçi bir bilgi yarışması düzenledik.  

2 Mart 2021 Salı günü akşam saat 20.00 da başlayacak olan yarışmaya öğrencilerimiz bit.ly/sehrimizrize adresinden katılabileceklerdir.

Yarışmada 25 soru sorulacak ve 30 dk. süre verilecektir. saat 20.30 sistem kapatılacaktır. 

"Şehrimiz Rize" kitabına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimize başarılar dileriz. 

 

Yarışmada başarılı olan ilk 5 öğrencimizin listesi için TIKLAYINIZ.

 

26-02-2021

Tophane Mah. Şehit Er Uğur Korkmaz Cad. İstiklal Sok. No. 3/1 Merkez / RİZE - 0464 251 53 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.