RİZE ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürümüz Sn. Dr. Sadri ŞENSOY´u Ağırladık

Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürümüz Sn. Dr. Sadri ŞENSOY´u Ağırladık

Bakanlığımız 2023 Eğitim Vizyonu Uygulama Çerçevesi toplantısı İlimizde gerçekleştirildi.

Sn Bakanımız Ziya SELÇUK´un da katılımıyla bir çok Genel Müdürümüz, Daire Başkanlarımız ve 81 İl Milli Eğitim Müdürleri ilimize teşrif ettiler.

Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürümüz Sn Dr. Sadri ŞENSOY beyefendi de katılımcılar arasında idi. Kendisiyle toplantının 1. günü akşamı bir yemekte buluşma fırsatı bulduk. Yapmayı planladığı iş ve işleyişlerden bizlere bahsetti. Çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunduk. 81 İl Müdürüne yapacağı sunumdan bahsetti ve istişarelerde bulunduk. Hoş bir sohbet ve akşam yemeği oldu. Kendisine bizi bu şekilde onurlandırdığı için teşekkür ediyor çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyoruz.

Genel Müdürümüz toplantının 2. gününde saat 11 de birçok genel müdür, daire başkanları ve 81 il müdürüne sunum yaptı. LGS sınavının oluşumu, bu iş için kurulan ekipleri ve örnek soruların yayınlanmasından bahsetti. Ölçme Değerlendirme Merkezlerinin önemine değindi. 

 

06-12-2018

Tophane Mah. Şehit Er Uğur Korkmaz Cad. İstiklal Sok. No. 3/1 Merkez / RİZE - 0464 251 53 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.