RİZE ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

Milli Eğitim Müdürümüz Görevine Başladı ve Merkezimizle Kısa Bir Toplantı Gerçekleştirdi

Milli Eğitim Müdürümüz Görevine Başladı ve Merkezimizle Kısa Bir Toplantı Gerçekleştirdi

Bakanlığımız Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı iken İlimiz Milli Eğitim Müdürlüğüne İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirilen Yaşar KOÇAK  11.12.2018 tarihi itibari ile görevine başlamıştır. Yeni görevinde kendisine başarılar diliyoruz.

İl Müdürümüz ilk gününde Merkezimiz personeli, bağlı olduğumuz Müdürümüz ve birimleri ile bilgilendirme ve istişare toplantısı gerçekleştirdiler.

 

13-12-2018

 

 

 

 

 

 

 

 

              İl Müdürümüzün Göreve Başlama Mesajı :

11 Aralık 2018 tarihi itibariyle Rize Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Sinesinden siyaset, sanat, spor ve iş dünyasında söz sahibi olan nice başarılı, ünlü kişiler çıkarmış, en önemlisi de vizyon sahibi lider olarak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın baba ocağı olan doğa harikası Rize’mizde eğitim adına bu sorumluluğu üstlenmenin, bu görevi yapacak olmanın heyecanını ve onurunu yaşıyorum. Rize eğitimine, geleceğimizin mimarı olan çocuklarımıza ve gençlerimize daha iyi bir gelecek hazırlamak adına bizleri bu göreve layık görenlere şükranlarımı arz ediyorum.

İş ve gönül birliği içerisinde ilimizi her alanda başarıya taşıma, eğitimin niteliğini artırma amacında olup, paylaşımcı bir anlayışla bugüne kadar yapılmış olan güzel ve kalıcı çalışmaları daha da geliştirebilmek, bu çalışmalara yenilerini de ekleyebilmek gayesinde, ekip ruhuyla çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Bu vesile ile geçtiğimiz ay beklenmedik şekilde hakkın rahmetine kavuşan, uzun yıllar Rize’nin değişik eğitim kademelerinde görev yapmış Milli Eğitim Müdürü merhum Ahmet Hamdi YILMAZ’ı rahmet ve minnetle anıyorum.

 

Bu güzel şehre atanmış olmamın, şahsım, il, ilçe ve okul yöneticileri, öğretmen, veli ve başımızın tacı evlatlarımız için, şehrimizin ve ülkemizin yarınları için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

 

 

                                                                                                                                               Yaşar KOÇAK

                                                                                                                                           Milli Eğitim Müdürü

 

Tophane Mah. Şehit Er Uğur Korkmaz Cad. İstiklal Sok. No. 3/1 Merkez / RİZE - 0464 251 53 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.