RİZE ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YUSUF TÜFEKÇİ İLE BİR ARAYA GELDİK

İl Milli Eğitim müdürümüz Yusuf Tüfekçi başkanlığında kurumumuzda bir araya gelerek ilimizde uygulanan "Eğitimde Başarıyı Artırma Projesi" hakkında konuştuk.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YUSUF TÜFEKÇİ İLE BİR ARAYA GELDİK

İlimizde akademik başarının artırılması maksadıyla oluşturulan "Eğitimde Başarıyı Artırma Projesi" kapsamında İl Milli Eğitim müdürümüz Yusuf Tüfekçi, İl Milli Eğitim müdür yardımcısı Eyüp Furtuna ve şube müdürü Selçuk Torpil ile birlikte kurumumuzda bir araya geldik. Kendisine ilimizde yürütülmekte olan projenin durumu ile ilgili bilgilendirme sunumu kurumumuz öğretmeni Ferhat Demircan tarafından yapıldı. Daha sonrasında ise aralık ayı içerisinde kurumumuz koordinesinde yapılacak olan ortak sınavlar hakkında bilgilendirme sunumu yapıldı. Ortak sınavların nasıl gerçekleştirileceği, hangi derslerden sınavların yapılacağı ve içinde bulunduğumuz son durum hakkında kendisine bilgilendirme yapıldı. Daha sonra ilimizde yapmayı planladığımız özellikle sınavlara yönelik olan eğitimlerimiz hakkında da bilgi alışverişi yapıldı. Kendilerine kurumumuzu teşriflerinden dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz.

10-12-202310-12-202310-12-202310-12-202310-12-2023

Tophane Mah. Şehit Er Uğur Korkmaz Cad. İstiklal Sok. No. 3/1 Merkez / RİZE - 0464 251 53 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.