RİZE ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN'İN KATILIMI İLE ÖĞRENCİ/ÖĞRETMEN DESTEK SİSTEMİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISINI YAPTIK

İl Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN'in katılımıyla  İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize ve ilimiz genelindeki Ortaokul ve Lise Müdürlerimize Öğrenci/Öğretmen Destek Sistemi(ÖDS)nin tanıtımını, kurum müdürümüz İsmail H. TİMURCİOĞLU çevrimiçi yapılan bir toplantı ile gerçekleştirdi.  
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN'İN KATILIMI İLE ÖĞRENCİ/ÖĞRETMEN DESTEK SİSTEMİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISINI YAPTIK

Açılış konuşmasını İl Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN'in yaptığı Öğrenci/Öğretmen Destek Sistemi (ÖDS)'nin tanıtım toplantısı 24 Ekim 2022 Pazartesi günü saat 15.30 da çevrim içi olarak yapıldı. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz, Ortaokul ve Lise kademesindeki ilimizdeki tüm okul müdürlerimiz katıldı. Milli Eğitim Şube müdürümüz Selçuk TORPİL'in moderatörlüğünde gerçekleştirilen toplantıda Ölçme Değerlendirme Merkezi Müdürümüz İsmail H. TİMURCİOĞLU sistem üzerinden katılımcılara detaylı bilgilendirme yaptı.

Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 81 İl Ölçme Değerlendirme Merkezi personellerinin katkılarıyla  hazırlanmış olan Öğrenci/Öğretmen Destek Sistemi (ÖDS), Bakanımız Sayın Mahmut ÖZER tarafından 13 Ekim 2022 Perşembe günü canlı yayınla tanıtımı yapılıp, tüm öğrencilerimiz ile öğretmenlerimizin hizmetine sunulmuştu.
Sistemden ayrıca mezun öğrenciler de yararlanabilmektedirler.

25-10-202225-10-202225-10-202225-10-2022

Tophane Mah. Şehit Er Uğur Korkmaz Cad. İstiklal Sok. No. 3/1 Merkez / RİZE - 0464 251 53 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.