RİZE ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

Sn Müdürümüz Fen Bilimleri ve Türkçe Branşları Soru Hazırlama Komisyon Üyelerimizin Çalıştayına Teşrif Ettiler

Değerli İl Müdürümüz Yaşar KOÇAK, her hafta Cuma günleri toplanıp yazdıkları soruları RTE Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ölçme Değerlendirme Ana Bilim Dalında görevli akademisyenlermiz eşliğinde değerlendirip son halini veren İl Soru Hazırlama Komisyon Üyelerimize bu hafta sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdiler.
Sn Müdürümüz Fen Bilimleri ve Türkçe Branşları Soru Hazırlama Komisyon Üyelerimizin Çalıştayına Teşrif Ettiler

      Bu hafta Müdürlüğümüz UZEM Salonumuzda toplanan Fen bilimleri ve Türkçe bıranş öğretmenlerinden oluşan Soru Hazırlama Komisyon Üyelerimiz, hazırladıkları sorulara son halini vernek için tartıştıkları esnada Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK ve beraberinde Müdür Yardımcımız Salih YELKENCİ ile Temel Eğitim Şube Müdürmüz Zafer HAŞİMOĞLU, çalışmaları yerinde incelemek, komisyon üyelerimizle tanışıp görüşmek için çalıştaya teşrif ettiler.

     Müdürümüz Yaşar KOÇAK önceki hafta Ankara´da katıldığı bir toplantıdan sonra Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürümüz Sn Dr. Sadri ŞENSOY´un yanlarına gelerek, Ölçme Değerlendirme Merkezimizden ve Soru Hazırlama Komisyon Üyelerimizden büyük bir övgüyle bahsettiğini belirttiler. Bu övgünün kendilerini fevkalede gururlandırdığını belirten müdürümüz, özverili çalışmalarından dolayı öğretmenlerimize teşekkürlerini sundular. 

     LGS sınavına yönelik çeşitli açıklamalarda bulunan müdürümüz, konu hakkında ne tür çalışmalar yapabileceğimizi öğretmenlerimizle istişare ettiler. Yarım saat kadar süren görüşmeler sonunda müdürümüz ve beraberindekiler teşekkürlerini sunarak öğretmenlerimizin çalıştaya devam etmeleri için salondan ayrıldılar.

     Bizlerde bu sürpriz ziyaret için kendilerine çok teşekkür ediyoruz. 

 

03-03-201903-03-201903-03-201903-03-201903-03-201903-03-201903-03-2019

Tophane Mah. Şehit Er Uğur Korkmaz Cad. İstiklal Sok. No. 3/1 Merkez / RİZE - 0464 251 53 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.