RİZE ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

Bakan Yardımcımız Sn. Dr. Sadri ŞENSOY'u ve Genel Müdürümüz Sn. Dr. Murat İLİKHAN'ı ziyaret ettik

Bakan Yardımcımız Sn. Dr. Sadri ŞENSOY'u ve Genel Müdürümüz Sn. Dr. Murat İLİKHAN'ı ziyaret ettik

     MEB Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü iken  6 Ağustos 2021 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılığı görevine atanan Sn. Dr. Sadri ŞENSOY'u 17 Kasım 2021 de  makamında ziyaret edip, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunduk. Bütün içtenliği ve samimiyetiyle bizi karşılayan Sayın Bakanımızla Ölçme Değerlendirme Merkezlerinin dünü ve bu günü hakkında hasbihal ettik. İlimiz Ölçme Değerlendirme Merkez Binası hakkında çeşitli sorular soran Bakanımızın sorularını cevapladıktan sonra, Ölçme Değerlendime Merkezleri hakkındaki ileriye dönük plan ve projelerinden bahsettiler. Sayın Bakanımıza yeni görevinde başarılar diliyor, saygı ve hürmetlerimizi sunuyoruz. 

     Aynı gün Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünde "Sınav Güvenliği ve Sınav Yönetimi Daire Başkanı" iken Ölçme. Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğüne 8 Ağustos 2021 tarihinde vekaleten atanan Sn. Dr. Murat İLİKHAN'ı da makamında ziyaret edip yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunduk. Bizleri çok sıcak karşılayan Genel Müdürümüzle kurumsallaşma süreci üzerine konuştuk. Ayrıca bir fiil hayatının 30 yılınını geçirdiği Trabzon ilimiz üzerine sohbet ettikten sonra, kendi planlamalarına değinen Genel Müdürümüze de yeni görevinde başarılar dileyerek vedalaştık. Sn. Genel Müdürümüz Dr. Murat İLİKHAN, 24 Aralık 2021 tarihinde Genel Müdürlük Makamına asaleten atanmıştır.

 

16-01-202216-01-202216-01-2022

Tophane Mah. Şehit Er Uğur Korkmaz Cad. İstiklal Sok. No. 3/1 Merkez / RİZE - 0464 251 53 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.